Hakkımızda

         1983 yılında ambalaj , kutu sektöründe küçük ve orta ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektör de çağdaş düzeye ulaşmakta amacıyla İstanbul 'da kurulmuş olan Hicret kutu, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini önde tutarak istikrarlı bir büyüme göstererek sektörde ilerlemeyi hedeflemektedir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden kendini sürekli yenileyen , müşteriye hizmette son noktaya ulaşmaya hedefleyerek pazarda kendi payını korumaktadır . Kurulduğundan itibaren Türkiye'nin her bölgesinde; dürüstlük , yaratıcılık , müşteri memnuniyetini örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır. Aldığı işlerde beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak pazarda saygınlığa ulaşmıştır. 

Hicret kutu olarak modern yönetim teknikleri kullanmayı , piyasada kendini kanıtlamayı kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemekte ve pazarda saygın bir pay almayı planlamaktadır.

Siz değerli müşterilerime profesyonel , yaratıcı , dürüstlük , kaliteli ve müşteri memnuniyetini önde tutarak hizmet vermeye devam ediyoruz